Wydawnictwo Czarna Owca

KorektArt nigdy nie zawodzi. Wszystkie zlecenia są wykonane profesjonalnie, na najwyższym poziomie i zawsze w terminie. Zarówno kryminały oraz literatura piękna, jak i książki non fiction są poprawione z dużą wnikliwością i dokładnością. Pracujemy wspólnie przy najważniejszych tytułach, m.in. Camilli Läckberg, Davida Lagercrantza, Christophera Berry’ego-Dee, Mariany Enríquez, Marlona Jamesa czy Petera Mohlina i Petera Nyströma. Kontakt odbywa się w miłej atmosferze. Polecamy KorektArt, bo wykonują swoją pracę bezbłędnie.

Dominika Dudarew-Osiecka, Bartłomiej Nawrocki redaktorzy prowadzący

Muzeum Emigracji w Gdyni

Muzeum Emigracji w Gdyni współpracuje z firmą KorektArt Maria Osińska od 2017 roku. Na podstawie podpisanych umów firma realizowała przede wszystkim usługi redakcji językowej i korekty na potrzeby Działu Historyczno-Badawczego. Pani Maria jest stałym współpracownikiem Muzeum przy wydawaniu publikacji naukowych oraz czasopisma „Polski Przegląd Migracyjny”.

Zakres zlecanych prac obejmuje m.in.: poprawianie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i literówek; poprawianie błędów językowych i powtórzeń; poprawianie stylu zdań, szyku zdań i ocenę logiczności wywodu; formatowanie – akapity, wcięcia dialogowe; ujednolicenie zapisów, skrótów i wyróżnień; sprawdzanie poprawności nazw, nazwisk i zapisów; redakcję przypisów i bibliografii.

Dotychczasowa współpraca przebiega pomyślnie. Firma KorektArt Maria Osińska w sposób rzetelny wywiązuje się z powierzonych zadań. Usługi realizowane są terminowo, z należytą starannością, a pani Maria zawsze służy swoim wsparciem.

Niniejszym rekomendujemy firmę KorektArt Maria Osińska jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę usług redakcji językowej i korekty tekstów.

Sebastian Tyrakowski Zastępca Dyrektora Muzeum Emigracji w Gdyni


eKorekta24

Maria była pierwszym korektorem, którego zatrudniłem w swojej firmie – jako jedyna (!) na ok. 100 osób miała nienagannie opracowane CV i bezbłędnie wykonała próbkę redakcyjną. Od tamtej pory poprawiła dziesiątki, jeśli nie setki, tekstów, m.in. powieści, poradniki, artykuły prasowe, porady prawne, prace dyplomowe. Z efektów jej pracy jestem zadowolony na 200% – teksty redaguje bezbłędnie i zawsze dotrzymuje terminów, nawet tych najbardziej wyśrubowanych. Mam do niej pełne zaufanie, dlatego przekazuję jej teksty od najbardziej prestiżowych klientów. Szczerze polecam współpracę z Marią!

Łukasz Mackiewicz właściciel firmy eKorekta24, redaktor, korektor, copywriter

Medical Communications
(„Journal of Ultrasonography”,„Pediatria i Medycyna Rodzinna”)

Jako redaktor prowadzący prestiżowych czasopism naukowych przywiązuję dużą wagę do kształtu językowego publikowanych w nich tekstów – od dawna i nieustannie poszukuję profesjonalnych korektorów-redaktorów, zwykle bez spektakularnych efektów. Pierwszym odstępstwem od tej reguły – przed kilkoma już laty – była Maria. Jej dokumenty aplikacyjne i bezbłędnie zredagowana, niełatwa próbka wskazywały na przyrodzoną biegłość, inwencję, wyczulenie na zasadę dekorum (błyskawiczne rozpoznanie dominanty stylistycznej), ale też skromność i bezpretensjonalność, cechy nader rzadko idące w parze. Od tamtego czasu współpracujemy często i efektywnie, trudno zliczyć wszystkie poprawione przez KorektArt teksty – były ich dziesiątki, jeśli nie setki. Jestem niezmiennie zachwycony jakością i terminowością realizacji zleceń (w większości „na wczoraj”), nigdy nie odnotowałem też rażących niedopatrzeń czy błędów. Ujmuje mnie fachowość, ale również autonomia – umiejętność samodzielnego rozstrzygania wątpliwości. Z pełnym i nigdy niezachwianym przekonaniem polecam usługi Marysi – żałuję, że postęp w zakresie klonowania wciąż nie pozwala zmultiplikować Jej talentów (choć to niechybna przyszłość). Dziękuję i proszę o więcej!

Marcin Mruwczyński redaktor prowadzący

Forbot

Dzięki współpracy z firmą KorektArt możemy skupić się na tworzeniu ciekawych poradników o elektronice i programowaniu – mamy pewność, że ktoś inny wyłapie za nas wszystkie błędy gramatyczne, literówki i dostawi brakujące przecinki. Podczas dotychczasowej współpracy mieliśmy okazję zlecać firmie KorektArt weryfikację setek wpisów blogowych, różnych niestandardowych materiałów drukowanych, a nawet całych książek. Wszystkie zlecenia były realizowane niezwykle starannie i terminowo – nawet gdy narzucaliśmy napięty harmonogram. Zdecydowanie polecamy!

Damian Szymański założyciel serwisu Forbot.pl, autor kursów elektroniki

D+H Polska sp. z o.o.

Korekta językowa KorektArt to nieocenione wsparcie we wszystkich projektach, w których pojawia się słowo pisane. Zawsze możemy liczyć na rzetelne, profesjonalne podejście i wyłapanie nawet najmniej oczywistych błędów. Korekty są nanoszone w czytelny sposób i każdorazowo przesyłane na czas.

Szymon Ciach kierownik działu marketingu

„Świat Farmacji”

Z Marią Szewczyk współpracuję od kilku lat. W tym czasie p. Maria poprawiła dziesiątki trudnych, profesjonalnych tekstów z dziedziny farmacji i medycyny, robiąc to nienagannie. Wykonywana przez nią korekta jest na doskonałym poziomie – poprawna merytorycznie i językowo. Przy tym p. Maria jest niezwykle skrupulatna i sprawna. Każda powierzona w jej ręce praca wykonywana jest zawsze terminowo. Wysoka jakość pracy korektorskiej wykonywanej przez p. Marię i jej odpowiedzialność sprawiają, że szczerze i z przyjemnością polecam jej usługi.

dr n. farm. Barbara Figura redaktorka naczelna